Kategorie: Wszystkie | Wszystko, co mam do powiedzenia
RSS

Wszystko, co mam do powiedzenia

czwartek, 13 września 2007
Chciałbym kiedyś zaprosić na wspólną imprezę ludzi, którzy dostają mdłości na mój widok razem z tymi, którzy mnie kochają. Oprócz nich parę osób, o których wiem, że nienawidzą siebie nawzajem albo przynajmniej się nieznoszą. Dodatkowo tych, którzy byli kiedyś swoimi byłymi, a teraz są z byłymi kogoś innego, kogo też bym oczywiście zaprosił. Do tego dwóch zagorzałych ateistów i dwóch aktywistów kościoła zielonoświątkowego, koniecznie świeżo nawróconych. I ze trzy małoletnie panienki o ilorazie inteligencji chomika, koniecznie prowadzące swojego bloga w internecie.

Następnie zorganizowałbym popcorn i piwo. Na wszelki wypadek ustawiłbym wiadro z zimną wodą tak, żeby było zawsze pod ręką.

Kiedy zaproszeni by już usiedli, poczekałbym dwie minuty. Kiedy atmosfera już zgęstnieje tak, że trzeba się przepychać przez powietrze łokciami, kiedy odgłos zaciskanych kurczowo palców na poręczach foteli będzie słychać aż na klatce schodowej, kiedy od iskier sypiących się z oczu zapali się czyjś papieros, powiedziałbym głośno jedno, niewinne zdanie.

A potem patrzyłbym z dziką radością, jak wszyscy usiłują się nawzajem pozabijać.

A jakie są wasze marzenia?
Masa Krytyczna - bulwersujący, irytujący, skandalizujący blog gadany (mp3).